O nás

OD 31.3.2017 sme držiteľmi certifikátov ISO 9001:2015  a ISO 14001:2015

     

 

O nás

Sme autorizovaným predajcom a servisným strediskom  čistiacej techniky Nilfisk , Nilfisk Alto , Nilfisk CFM  . Pôsobíme regionálne po území SR a zabezpečujeme veľkoobchodný a maloobchodný predaj s technickým poradenstvom a podporou .

V našej ponuke nájdete čistiace stroje ako podlahové umývacie automaty , zametacie stroje , tlakové čističe , parné čističe , tepovače , vysávače , centrálne vysávače , odsávacie jednotky, umývacie linky , čistiace prostriedky a chémiu , autokozmetiku a mnoho iných produktov.

Prevádzkovateľ

Elektronický obchod a webovú stránku  www.originalwapka.sk  L BAU s.r.o. , Kopčianska 10 , Bratislava 851 01   s prevádzkou: Zlatovská 27  Trenčín 911 05

Ochrana osobných údajov

Prevádzovateľ internetového obchodu a webovej stránky  www.originalwapka.sk   zaručuje všetkým zákazníkom ochranu ich osobných údajov. Údaje slúžia výhradne k úspešnému vybaveniu objednávok a neposkytujú sa tretím osobám či inštitúciám, s výnimkou prepravcu. Tieto informácie sa riadia zákonom č. 428/2002, 90/2005 Z.z.. o ochrane osobných údajov.

Registrácia nového zákazníka

Registrácia je otázka jednej minúty a stačí pri nej vyplniť svoje údaje v registračnom formulári. Ako náhle sa raz zaregistrujete, nabudúce sa už len prihlásite svojím uživateľským menom a heslom.

Ceny

Pri každom tovare je uvedená cena vrátane DPH.

Objednanie tovaru

Odoslaním internetovej objednávky vybraného tovaru zákazník potvrdzuje záväznosť svojej objednávky a potvrdzuje tým, že sa zoznámil/a s reklamačným poriadkom a týmito obchodnými podmienkami a že s nimi súhlasí. Prijatie objednávky so všetkými údajmi obdržíte od nás na Vami udanú e-mailovú adresu.

Dodanie tovaru

Tovar bude expedovaný od 1-7 dní po obdržaní záväznej objednávky alebo individuálne dohodou podľa druhu tovaru a jeho skladovej dostupnosti , kuriérskou službou alebo osobne. O dodaní budete informovaný telefonicky kuriérom a správou nášho e-shopu.

Platba tovaru

Platba za tovar je:

    a) platbou vopred na účet prevádzkovateľa
    ( č.ú.  SK2575000000004016327567  / 4016327567/7500  ČSOB Banka  )
    Zásielka bude expedovaná až po pripísaní peňažnej sumy na účet prevádzkovateľa.
    b) v hotovosti kuriérovi pri preberaní zásielky
    c) splátkovým systémom QUATRO (osobne) - zatiaľ nedostupné
    d) v hotovosti pri osobnom odbere na prevádzke L BAU s.r.o. Zlatovská 27  Trenčín 911 05

Poplatky

Pri objednávke tovaru do 170,- € je poplatok vypočítaný za dopravu podľa tabuľky, zásielky v hodnote nad 170,- € dopravíme v rámci SR zdarma. Pri osobnom odbere, neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky.

Storno objednávky

Prevádzovateľ internetového obchodu má právo stornovať objednávku alebo jej časť v prípade, že sa objednaný tovar behom vybavovania objednávky prestane vyrábať alebo dodávať na trh, prípadne sa výrazným spôsobom zmení jeho cena. O storne objednávky bude zákazník informovaný. Pokiaľ už hodnotu objednaného tovaru v stornovanej objednávke uhradil, bude mu príslušná čiastka vrátená v najbližšom možnom termíne.

Záruka a reklamácie

Všetok ponúkaný tovar pochádza od autorizovaného dovozcu a je naň poskytovaná plná záruka podľa platných legislatívnych predpisov a záručných podmienok výrobcu. Pre zákazníka ( súkromná osoba ) je štandardná záruka vo výške trvania 24 mesiacov.

Zásielku je možné vrátiť bez udania dôvodov do 7 pracovných dní od jej prevzatia. Samotný tovar ani originálny obal s akýmkoľvek príslušenstvom nesmú byť poškodené, a niesť znaky používania alebo byť inak znehodnotené. K tovaru musia byť priložené všetky dokumenty vrátane dodacieho listu alebo faktúry. Následne bude zákazníkovi prevedená príslušná čiastka na č.účtu., ktorá bude znížená o náklady spojené predovšetkým s expedíciou.
 

Informácie o doprave

Doprava

Dopravné podmienky zmluvných partnerov:

 

Preprava za 1x balík do 24h

 ceny s DPH

do

2 kg

€ 6,00

 

 

do

5 kg

6,50

 

 

do

10 kg

7,00

 

 

do

20 kg

8,00

 

 

do

30 kg

10,00

 

 

do

40 kg

15,00

 

 
 

 

/p/h3p align=