Compact

Compact

Vysokovýkonné vysávacie jednotky Nilfisk radu Compact - dovolujú týmto priemyselným vysávačom zhromaždiť veľké množstvo granúl alebo práškového materiálu, drte, kameniva a iného materálu. Jednotka môže byť použitá ako stacionárna a rýchlo sa môže prepravovať pomocou vysokozdvižného vozíka alebo žeriavu do požadovanej oblasti. Operátor môže vysávať nečistoty hadicou alebo cez potrubný systém ,ktorý je pripojený priamo k veľkému zásobníku o objeme nádoby v litroch 1000/1300. Ak je nádoba plná, tak sa vyprázdni a to buď cez hornú hranu bočnej alebo spodnej časti cez špeciálny poklop. Saciu jednotku je možné sňať a použiť oddelene od kontajnera.

 

Zvlášť populárny čistiaci systém vysávania a čistenia  v podnikoch pre čistenie železničných vagónov od surovinových zvyškov po vykládke, rovnako ako suroviny pre výrobu cementu, vápna a sadry. S ich pomocou sa rýchlo odstránia prevádzkové úniky od cementových dopravníkov, výťahov, výťahových jám a bazénov. Vysatie síl a zásobníkov umožňuje zvýšiť svoju kapacitu prostredníctvom včasného odstránenia cementových usadenín. Vysávacia jednotky umožňuje, aby sa materiál používaný v cementárňach, mohol rýchlo, jednoducho  a bez prašnosti vrátiť do výrobného procesu surovín. Jednotka umožňuje operátívne zbierať a prekladať materíál, ktorý je produkovaný vo výrobnom procese a to pri úniku od dopravíkov, pri vzniku usadením a sadania prachu  počas prenosu, preprave, balenia, skladovania a ďalších výrobných operácií.

 

Vysávacie jednotky sú nevyhnutné pre zachovanie výkonu technologického zariadenia, pre údržbu, pre prevenciu a odstránenie havarijných situácií spojených s čistením nánosov a likvidácie materiálu uniknutého vo veľkých množstvách.

Mnoho výhod pre ťažký priemysel

Pevné a spoľahlivé lopatkové čerpadlo pracuje v rozmedzí 30 až 45 kW.
Filtračný systém zahŕňa nezávislé automatické čistenie pomocou silného prúdu vzduchu v opačnom smere.
Účinnosť systému je zvýšená zvýšením množstva zozbieraného materiálu. Z tohto dôvodu sa vždy poskytuje vysoký výkon filtra.
Vyberateľný kontajner na zozbieraný materiál je vstavaný do telesa zariadenia vysávača.
Namiesto toho môže byť nádoba namontovaná na samovysýpací zásobník, ktorý uvoľní materiál pri plnej nádobe.
 
POUŽITIE ZARIADENIA
 
Rýchlejšia eliminácia úniku surovín do dopravníkového pásu v oblastiach dopravy priemerovanie a korekcie surového kalu.
Prevádzkový zber surovín a zvyškov od drvičiek . Primárne pre drvičky a dopravníky, korčekové elevátory, výťahové jamy a skladovacie násypky.
Odsávanie, manipuláciu a prepravu veľkých objemov sypkých materiálov a hotových výrobkov: cement, jemné frakcie, krieda, vápenec, sadrovec, piesok, minerálne prímesi.
Zber cementu a jeho únikue počas nakládky do vozňov, odstránenie prebytočného cementu, ktorý sa zavádza do násypky.
Vákuový zber materiálu nahromadeného okolo chladničku slinku, cementové mlynov a v galériách slinku okolo dopravníkov a v silách.
Rýchle, vysoko kvalitné čistenie vnútorných povrchov nákladných vozňov a tankov od zvyškových usadenín a nánosov cementu a podobných materiálov
 
                     
 
 

 

 

V tejto kategórií niesú žiadne produkty.