Čistiaca technika Nilfisk Trenčín

O nás

Dobrý deň,  

 

Vážení a ctení zákazníci, obchodní partneri a návštevníci srdečne Vás vítame na našej stránke. Naša stránka nie je klasickým a anonymným e-shopom, ktorých je plný internet a na ktoré ste bežne zvyknutí. Všetky produkty , ktoré tu uvidíte, sa dajú objednať, no nie všetky sú z technických a kapacitných možností okamžite skladom. Nájdete tu ucelený súbor strojov, zariadení a príslušenstva, ktoré Vám môžeme ponúknuť a po vzájomnej dohode dodať. 

 

Sme obchodná spoločnosť zameraná na poradenstvo k ponúkaným strojom a zariadeniam, kde Vám navrhneme optimálne riešenie zapojenia do výroby a k danému produktu podáme kompletné informácie, ak je to v našich silách aj zariadenie predvedieme priamo u Vás a tam kde je potreba. Na všetky ponúkané stroje a zariadenie zabezpečujeme kompletný sortiment náhradných dielov, príslušenstva a samozrejme aj prvotriedny servis a to buď priamo u Vás, poprípade v servisnom stredisku Trenčín. Stroje a zariadenia s hmotnosťou nad 45kg Vám dodáme, zapojíme a predvedieme osobne. 

 

Týmto Vás žiadame a prosíme, aby ste nás kontaktovali telefonicky na tel.č. 0915 391 216 o dostupnosti tovaru, jeho vhodného použitia a hlavne doby dodania. Vyhneme sa tým nepríjemným a stresovým situáciam, ktoré si určite radi odpustíme.

 

Za prečítanie a akceptovanie Vám týmto srdečne ďakujeme

 

OD 31.3.2017 sme držiteľmi certifikátov ISO 9001:2015  a ISO 14001:2015

   

O nás

Sme autorizovaným predajcom a servisným strediskom  čistiacej techniky Nilfisk , Nilfisk Alto , Nilfisk CFM  . Pôsobíme regionálne po území SR a zabezpečujeme veľkoobchodný a maloobchodný predaj s technickým poradenstvom a podporou .

V našej ponuke nájdete čistiace stroje ako podlahové umývacie automaty , zametacie stroje , tlakové čističe , parné čističe , tepovače , vysávače , centrálne vysávače , odsávacie jednotky, umývacie linky , čistiace prostriedky a chémiu , autokozmetiku a mnoho iných produktov.

Prevádzkovateľ

Elektronický obchod a webovú stránku  www.originalwapka.sk  L BAU s.r.o. , Kopčianska 10 , Bratislava 851 01   s prevádzkou: Zlatovská 27  Trenčín 911 05