O nás

Dobrý deň,  

 

Vážení a ctení zákazníci, obchodní partneri a návštevníci srdečne Vás vítame na našej stránke. Naša stránka nie je klasickým a anonymným e-shopom, ktorých je plný internet a na ktoré ste bežne zvyknutí. Všetky produkty , ktoré tu uvidíte, sa dajú objednať, no nie všetky sú z technických a kapacitných možností okamžite skladom. Nájdete tu ucelený súbor strojov, zariadení a príslušenstva, ktoré Vám môžeme ponúknuť a po vzájomnej dohode dodať. 

 

Sme obchodná spoločnosť zameraná na poradenstvo k ponúkaným strojom a zariadeniam, kde Vám navrhneme optimálne riešenie zapojenia do výroby a k danému produktu podáme kompletné informácie, ak je to v našich silách aj zariadenie predvedieme priamo u Vás a tam kde je potreba. Na všetky ponúkané stroje a zariadenie zabezpečujeme kompletný sortiment náhradných dielov, príslušenstva a samozrejme aj prvotriedny servis a to buď priamo u Vás, poprípade v servisnom stredisku Trenčín. Stroje a zariadenia s hmotnosťou nad 45kg Vám dodáme, zapojíme a predvedieme osobne. 

 

Týmto Vás žiadame a prosíme, aby ste nás kontaktovali telefonicky na tel.č. 0915 391 216 o dostupnosti tovaru, jeho vhodného použitia a hlavne doby dodania. Vyhneme sa tým nepríjemným a stresovým situáciam, ktoré si určite radi odpustíme.

 

Za prečítanie a akceptovanie Vám týmto srdečne ďakujeme

 

OD 31.3.2017 sme držiteľmi certifikátov ISO 9001:2015  a ISO 14001:2015

   

O nás

Sme autorizovaným predajcom a servisným strediskom  čistiacej techniky Nilfisk , Nilfisk Alto , Nilfisk CFM  . Pôsobíme regionálne po území SR a zabezpečujeme veľkoobchodný a maloobchodný predaj s technickým poradenstvom a podporou .

V našej ponuke nájdete čistiace stroje ako podlahové umývacie automaty , zametacie stroje , tlakové čističe , parné čističe , tepovače , vysávače , centrálne vysávače , odsávacie jednotky, umývacie linky , čistiace prostriedky a chémiu , autokozmetiku a mnoho iných produktov.

Prevádzkovateľ

Elektronický obchod a webovú stránku  www.originalwapka.sk  L BAU s.r.o. , Kopčianska 10 , Bratislava 851 01   s prevádzkou: Zlatovská 27  Trenčín 911 05

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie